Pranie tapicerki samochodowej Warszawa

Każdego dnia tapicerka w Twoim aucie narażona jest na różnego rodzaju zabrudzenia - rozlana kawa, napój czy wszelkiego typu pozostałości po jedzeniu zdecydowanie nie wyglądają dobrze na strukturze tapicerki we wnętrzu samochodu. Chcesz, by siedzenia w Twoim aucie nabrały wyglądu jak dawniej? Odwiedź Perfekcyjne Auto w Warszawie!

I choć środki do czyszczenia tapicerki samochodowej bez problemu znajdziesz w każdym supermarkecie, lepiej skorzystać z naszej oferty - tylko profesjonalne pranie tapicerki materiałowej wraz z impregnacją da Ci pewność naprawdę dobrego wyglądu obić siedzeń w Twoim samochodzie. Zdecydowanie warto skorzystać z takiej usługi - czystym autem lepiej się jeździ!

Perfekcyjnie upierzemy tapicerkę materiałową w Twoim aucie


Przymiotnik "perfekcyjnie" nieprzypadkowo znalazł się w nazwie naszej firmy - jesteśmy bowiem perfekcjonistami w każdym calu! Usługa prania tapicerki samochodowej w Twoim aucie obejmuje co najmniej dwukrotne jej umycie, co pozwoli na skuteczne pozbycie się wszelkiego rodzaju plam oraz zabrudzeń. Dzięki temu, wnętrze Twojego auta nabierze blasku, a Ty z przyjemnością będziesz nim jeździć!

Nasza oferta prania tapicerki materiałowej obejmuje zarówno tapicerkę na fotelach, jak i tylnej kanapie, ale także zagłówki, podsufitkę, wykładzinę podłogową, obicia drzwi, pasy bezpieczeństwa. Na Twoje życzenie, dodatkowo wykonamy impregnację tapicerki materiałowej, która na dobre zabezpieczy siedzenia w Twoim aucie przed uszkodzeniem.

Profesjonalnie podchodzimy do czyszczenia tapicerki samochodowej


Tapicerka auta prana jest zawsze co najmniej dwukrotnie, ponieważ dopiero po wstępnym praniu widoczne są wszystkie plamy i zabrudzenia. Drugie pranie to pranie właściwe, podczas którego usuwamy uwidocznione zabrudzenia, pierzemy wszystkie zakamarki, oczyszczamy pasy bezpieczeństwa, podsufitkę oraz wykładzinę podłogową. Uważnie oczyszczamy również szwy w tapicerce, ponieważ jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach.

W ramach prania tapicerki czyścimy:


Tapicerkę na fotelach i kanapie

Każdego dnia tapicerka we wnętrzu Twojego auta jest narażona na szereg zabrudzeń, które zdecydowanie psują jej wygląd. Zabrudzenia jakie wnosimy na ubraniach, wilgoć czy zbierający się we wnętrzu pojazdu kurz mogą szybko sprawić, że niegdyś lśniące czystością wnętrze szybko straci dawny wygląd. Zobacz jak łatwo możesz temu zapobiec!

Jeżeli masz już dosyć patrzenia na pożółkłą powierzchnie foteli czy kanapy, to po prostu przyjedź do naszej myjni na ul. Wyczółki w Warszawie. Wykonujemy tam pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej, które pozwoli jej odzyskać dawny wygląd. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości materiały używane do czyszczenia tapicerki to pewność długotrwałego efektu.

Utrzymanie tapicerki samochodowej w doskonałym stanie wcale nie musi być kosztowne! W naszym zakładzie ceny rozpoczynają się już od 300 zł (netto) za kompleksowe czyszczenie wnętrza Twojego auta.

Podsufitkę

Kiedy ostatnio czyściłeś podsufitkę w swoim samochodzie? No właśnie....A każdego dnia ten element coraz mocniej się brudzi. Materiał z którego wykonana jest podsufitka bardzo szybko absorbuje nie tylko dym tytoniowy, ale także kurz z wnętrza auta. Dodajmy do tego jeszcze ślady palców, które naturalnie mogą się tam pojawić w trakcie eksploatacji. W rezultacie, niegdyś jasna i czysta podsufitka w bardzo krótkim czasie szarzeje, a poza tym pojawiają się na niej mało estetyczne plamy.

Chcesz przywrócić podsufitce w swoim aucie doskonały wygląd? Wykonanie tego domowymi sposobami jest bardzo trudne, dlatego zapraszamy Cię do naszego zakładu przy ul. Wyczółki w Warszawie. Dokładnie umyjemy i wypierzemy podsufitkę z wszelkich zabrudzeń. Co ważne, w Perfekcyjne Auto wyczyścimy podsufitkę bez jej zdejmowania!

Dywaniki

Materiałowe dywaniki wyglądają bardzo elegancko we wnętrzu auta, pod warunkiem żę są nowe. Niestety, ale to jeden z tych elementów wnętrza, które chyba najszybciej tracąci swój doskonały wygląd. Wystarczy kilka miesięcy eksploatacji auta w złych warunkach pogodowych by dywaniki wyglądały na długo używane. Na szczęście, nie musisz już kupować nowych - my przywrócimy im dawny wygląd!

Wykładzinę podłogową

Chciałbyś by Twoje auto było perfekcyjne w każdym calu? Zadbaj nie tylko o plastiki czy tapicerkę foteli, ale również o niewidoczne elementy - jak choćby wykładzinę podłogową! Pamiętaj, że ta schowana na co dzień pod dywanikami przestrzeń jest jednym z najbardziej narażonych na zabrudzenia elementów. To właśnie tam lądują resztki błota, piachu czy wody z butów pasażerów Twojego auta.

Słupki przy drzwiach

Na te plastikowe elementy pomiędzy siedzeniem a drzwiami mało kto zwraca uwagę. To jedna z tych części samochodu, o których kierowcy raczej nie pamiętają w trakcie odkurzania czy innych prac we wnętrzu auta. Tymczasem, zaniedbane potrafią bardzo brzydko wyglądać!

Jeżeli przyjedziesz do Perfekcyjne Auto to szybko i sprawnie przywrócimy tym elementom dawną świetność. Odnowimy strukturę materiału i zabezpieczymy przed kolejnymi zabrudzeniami.

Obicia drzwi

W wielu autach materiałowe boczki w drzwiach dosyć szybko ulegają stopniowej degradacji. Woda z niedomkniętych okien czy przeciekających uszczelek, a także uszkodzenia powstające w wyniku kontaktu z łokciami pasażerów sprawiają, że materiałowe obicia drzwi szybko przestają dobrze wyglądać.

My wiemy jak sprawić, żeby obicia drzwi w Twoim samochodzie znów doskonale wyglądały! Nie musisz wcale wymieniać całego elementu czy też oddawać go do zaszycia. Pozwól nam się nim zająć!

Pasy bezpieczeństwa

Niby pasy bezpieczeństwa nie muszą dobrze wyglądać. Ważne jest tylko to, by chroniły w trakcie wypadku. Z drugiej strony, skoro czyścisz całe wnętrze to dlaczego nie zadbać również o ten element? Na pasach często zbierają się mało estetyczne zabrudzenia, których usunięcie domowymi sposobami jest raczej trudne. Jeżeli zatem chcesz odnowić wygląd pasów w swoim aucie to odwiedź nasz zakład!

Po wypraniu tapicerki i sprawdzeniu każdego miejsca czy jest idealnie czyste, wnętrze jest suszone. Tylko idealnie sucha tapicerka daje się odpowiednio zaimpregnować.

Cennik


Cena prania tapicerki materiałowej od 300 zł netto.

Wyprana i zaimpregnowana tapicerka samochodowa
 

Czysta tapicerka samochodowa w powiększeniu