Folie ochronne

Jesteśmy w stanie okleić każde auto folią bezbarwną, matową lub kolorową, ponieważ sami tworzymy szablony folii pod dany model samochodu. Stworzona przez nas baza i wciąż uzupełniana o nowe modele wykrojników pozwala nam wyciąć na ploterze odpowiedni kształt zabezpieczanej powierzchni. Dzięki temu gotowy szablon jest nakładany na wybrany element bez konieczności docinania go na lakierze nożykiem. Tym samym nie ma obawy o ewentualne uszkodzenie powłoki lakierniczej podczas docinania folii. Folia daje wiele opcji zabezpieczenia lakieru oraz zmianę wyglądu samochodu poprzez całkowitą zmianę koloru lub wybranych elementów, dechroming, przyciemnienie szyb oraz reflektorów. W naszej ofercie znajdziecie również folę ochronną zabezpieczającą szybę czołową oraz usługę przyciemniania szyb.

PAKIET FULL FRONT

MASKA
ZDERZAK PRZEDNI
BŁOTNIKI PRZEDNIE
LUSTERKA
LAMPY PRZEDNIE
SŁUPKI A
NADSZYBIE
PRZESTRZEŃ POD KLAMKAMI
TYLNA PRZESTRZEŃ
ZAŁADUNKOWA

CENA OD 5 000 zł netto

PAKIET FULL BODY

WSZYSTKIE ELEMENTY LAKIEROWANE

CENA OD 12 000 zł netto

PAKIET INDYWIDUALNY

ELEMENTY WYBRANE PRZEZ KLIENTA
NP. PROGI, RANTY DRZWI,
BLACK PIANO

CENA OD 500 zł netto

Ostatnie realizacje

ZMIANA KOLORU

Kolorowa folia to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli pojazdów, którym znudził się dotychczasowy wygląd auta. Bez konieczności lakierowania, można uzyskać wizualną zmianę swojego samochodu. Metamorfoza jest całkowicie odwracalna, więc w dowolnym momencie można wrócić do oryginalnego koloru karoserii. Folia jest nakładana na uprzednio przygotowaną powierzchnię i chroni oryginalny lakier przed drobnymi zarysowaniami. Klient ma możliwość wybrać dowolny, wymarzony kolor z dostępnej palety barw i cieszyć sięz nowego wyglądu auta

ZMIANA DESIGNU / DECHROMING

Poprzez oklejenie wybranych elementów karoserii folią w dowolnym kolorze można w świetny sposób podkręcić wygląd samochodu i nadać mu charakteru. Oferujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do oczekiwań Klienta. Aby wyróżnić się z tłumu wystarczy okleić pojedyncze elementy tj. dach, lusterka, spojler, progi, listwy, emblematy lub inne elementy folią w wybranym kolorze lub wzorze np. carbonu. Design możemy przeprowadzić na zewnątrz auta jak i wewnątrz oklejając np. deskę rozdzielczą.

FOLIA MATOWA – EFEKT MROŻENIA

W nasze ofercie znajduje się również zabezpieczenie lakieru folią ochronną matową. Folia matowa ma takie same właściwości jak folia ochronna bezbarwna, a jej dodatkowym atutem jest zmiana wyglądu samochodu. Folia sprawi, że auto wyróżni się z tłumu i zyska bardzo pożądany w ostatnim sezonie wygląd.

FOLIA WE WNĘTRZU

Folia ochronna wykorzystywana jest również do zabezpieczenia
wewnętrznych elementów plastikowych, black piano oraz ekranów. Zabezpieczona powierzchnia jest chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak: zarysowania czy otarcia. Ewentualne zarysowania czy otarcia powstają na folii którą po czasie można wymienić.

FOLIE OCHRONNA NA SZYBĘ CZOŁOWĄ PRZYCIEMNIANIE SZYB I LAMP

Folia ochronna dedykowana do szyby czołowej wyróżnia się
przejrzystością optyczną, dzięki czemu nie ma wpływu na widoczność podczas prowadzenia pojazdu. Dzięki takiemu zabezpieczeniu szyba chroniona jest przed odpryskami, zmatowieniem oraz zarysowaniami powstałymi podczas pracy wycieraczek.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę przyciemniania szyb, aż w 3 wariantach zacienienia. Przy naszym wsparciu odpowiednio dobrany współczynnik przepuszczalności zapewni komfort i bezpieczeństwo użytkowników pojazdu. Folia jest dopuszczona do montażu na szybach w polu widzenia kierowcy i nie wpływa na systemy takie jak np. czujnik deszczu.