O nas

Studio detailingowe PERFEKCYJNE AUTO zostało stworzone z pasji do motoryzacji, wchodząc na rynek warszawski ponad 12 lat temu. Zdobyte doświadczenie na przestrzeni tych kilkunastu lat oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala nam na wykonywanie naszych usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się kompleksowym zabezpieczeniem aut powłokami ceramicznymi oraz foliami ochronnymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę zmiany koloru całego auta lub wybranych elementów, dechroming, przyciemnianie szyb oraz reflektorów.

Jesteśmy dystrybutorami folii ochronnej STEK

Autoryzowany przedstawiciel Stek Poland

Perfekcja to nasze motto

Testujemy najnowsze technologie, powłoki ceramiczne, folie ochronna oraz wszelkie nowości na rynku detailingowym. Dzięki temu pracujemy na wyselekcjonowanych materiałach. Nasz zespół składa się z najlepszych detailerów oraz instalatorów folii. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje. Każde auto, które trafia do naszego studia, traktowane jest indywidualnie i z należytą dbałością o najmniejszy detal. Odpowiednio dobrana metoda zabezpieczenia lakieru, dopasowane preparaty i mateiały sprawiają, iż powłoka lakiernicza jest długotrwale chroniona zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Referencje

Zaufali nam Klienci indywidualni, salony samochodowe, komisy, dealerzy marki Premium. Łączymy pasję z perfekcją. Dbamy o wygląd Twojego auta każdego dnia.

Zobacz więcej