Ceramiczne zabezpieczenie lakieru

Po zabezpieczeniu lakieru powłoką ceramiczną jest on chroniony przed zarysowaniami, przetarciami oraz szkodliwymi czynnikami tj. promieniowanie UV, ptasie odchody, wrzery po muszkach. Powłoka nadaje niesamowity efekt estetyczny i wizualny oraz hydrofobowy. Zabezpieczona powierzchnia zyskuje blask, przepiękną głębię koloru a auto dzięki warstwie hydrofobowej
mniej się brudzi. Auto zyskuje więc nie tylko ochronę lakieru ale również perfekcyjny wygląd.

CERAMICZNE ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Ceramiczne zabezpieczenie szyb

Niewidzialna wycieraczka to powłoka, która pozwala na utrzymanie szyb w idealnej czystości niezależnie od warunków. Raz nałożona na szybę, pozostaje na jej powierzchni przez 12 miesięcy. Powłoka zapewni idealną widocznością, bez konieczności używania wycieraczek gdy auto będzie poruszało się z prędkością 70km/h.

Zabezpieczenie / impregnacja tapicerki skórzanej

Ekskluzywna Pielęgnacja Skór to proces, w ramach którego skórzana tapicerka odzyskuje pełnię swojego pięknego wyglądu. Używane tapicerki odzyskują swoją dawną świetność, stając się przy tym miękkimi i delikatnymi w dotyku. Skóra staje się matowa, dzięki czemu na nowo cieszy swoim wyglądem. Usługa ta jest obowiązkowym punktem dla samochodów nowych, szczególnie ze skórami anilinowymi, bardzo podatnymi na zniszczenia. Impregnacja tapicerki skórzanej już na samym początku jej użytkowania pozwoli nam na dłuższe cieszenie się jej pięknym wyglądem. Dzięki zabezpieczeniu tapicerki, skóra nie zafarbuje nam od nowych jeansów, które podczas ciepłych dni lub w przypadku podgrzewanych foteli lubią puścić kolor. Po zabezpieczeniu tapicerki, skóra nie przyjmuje brudu i nie robi się śliska.

Zabezpieczenie tapicerki materiałowej/dachu cabrio

Zabezpieczenie tapicerki materiałowej oraz zabezpieczenie dachów cabrio wykonujemy za pomocą specjalnego środka, całkowicie niewyczuwalnego (dotyk, zapach) impregnatu chroniącego przed nadmiernym brudzeniem i plamami. Prawidłowo przeprowadzona impregnacja zapewnia całkowitą odporność tapicerki na wchłanianie różnego rodzaju substancji płynnych.

ZABEZPIECZENIE TAPICERKI MATERIAŁOWEJ/DACHU CABRIO

Zabezpieczenie felg

Zabezpieczenie felg to nie tylko ładny wygląd ale również szybsze i prostsze mycie bez potrzeby stosowania silnej chemii i kwasów które niszczą strukturę lakieru felgi