Korekta lakieru

Dzięki doświadczeniu w renowacji lakieru jesteśmy w stanie usunąć prawie wszystkie uszkodzenia powłoki lakierniczej z każdego typu lakieru (jednowarstwowych lakierów akrylowych, dwuwarstwowych lakierów metalicznych i wielowarstwowych lakierów perłowych).

Specjalizujemy się w kompleksowym działaniu, podczas którego usuwamy maksymalnie, bezpiecznie uszkodzenia lakieru samochodowego. Do każdej renowacji pochodzimy indywidualnie, gdyż każde auto jest inaczej użytkowane, a bardzo ważne jest dobranie odpowiednich maszyn, past polerskich oraz padów.

Wykonanie renowacji lakieru poprzedzone jest zawsze dokładną analizą stanu lakieru, tak aby ingerencję ograniczyć jedynie do niezbędnego minimum, a w efekcie końcowym auto wyglądało jak nowe. Po naszej renowacji lakier auta jest wolny od wszelakich zarysowań, nasycony głębią koloru, gładki oraz perfekcyjnie wygląda w blasku słońca.

Warianty

perfekcyjne auto warszawa auto detaling
perfekcyjne auto warszawa auto detaling

Renowacja soft

Zapewnia usunięcie 40% rys z powłoki lakierniczej, likwidację wżerów i zmatowień. Samochód po zabiegu wygląda dużo świeżej, przywracany jest oryginalny kolor i połysk lakieru. Rozwiązanie to jest najlepsze dla "młodych" aut, które nie są zniszczone w dużym stopniu.

perfekcyjne auto warszawa auto detaling
perfekcyjne auto warszawa auto detaling

Renowacja max

Usunięcie 100% zarysowań, wszystkich wżerów i zmatowień. Renowacja powłoki lakierniczej gwarantuje idealny wygląd samochodu, piękny jak w momencie wyjazdu z fabryki. Rozwiązanie to jest dedykowane dla samochodów zniszczonych w dużym stopniu, gdzie odświeżenie SOFT nie da pożądanego efektu. W ramach Renowacji MAX wykonywana jest również Renowacja Reflektorów.

Naprawa uszkodzeń Systemem SSR

System SSR to innowacyjny sposób na pozbycie się małych i średnich ubytków, zadrapań i odprysków powstałych w wyniku aktów wandalizmu lub przypadkowego uszkodzenia karoserii samochodowej na parkingu. Dzięki niemu nie ma konieczności ponownego lakierowania uszkodzonego elementu. To idealny zabieg dla właścicieli aut którym zależy na zachowaniu oryginalnego lakieru, a także grubości jego warstwy. Naprawa systemem SSR pozostawia uszkodzenie niezauważalnym.