Renowacja motocykli nowych i zabytkowych Warszawa

Kochasz swój motocykl? My też! Doskonale wiemy jak ogromne znaczenie dla ogólnego wyglądu jednośladu ma każdy detal - czy to elementy chromowane, metalowe czy aluminiowe, jak również gumowe czy plastikowe. Niestety, podczas eksploatacji pojawiają się zabrudzenia, których trudno się pozbyć w domowych warunkach.

Kupiłeś zabytkowy motocykl i chcesz przywrócić mu dawny blask? Nie wystarczy sam remont mechaniczny - w przypadku jednośladu z historią, ogromne znaczenie ma także wygląd zewnętrzny. Już dziś postaw na profesjonalnie przeprowadzoną renowację zabytkowego motocykla i przekonaj się, że może on wyglądać tak samo dobrze, jak przed laty.

Przeprowadzamy kompleksową renowację motocykli


Dostępna w ofercie naszego salonu w Warszawie renowacja motocykli łączy w sobie cechy pielęgnacji typowej dla samochodów z wyjątkową precyzją i dbałością o każdy zdemontowany w celu konserwacji element jednośladu. Do skorzystania z profesjonalnych usług zapraszamy właścicieli motocykli nowych i zabytkowych.

W ramach usługi renowacji motocykli oferujemy nie tylko dokładne mycie karoserii jednośladu oraz czyszczenie jej powierzchni z różnego rodzaju zabrudzeń, ale także korektę lakieru. Dodatkowo, zabezpieczymy karoserię każdego motocykla za pomocą specjalnej powłoki ochronnej, co pozwoli na utrzymanie doskonałego wyglądu przez naprawdę długi czas!

Uwielbiamy zabytkowe jednoślady! W siedzibie Perfekcyjne Auto przy ulicy Wyczółkowskiej 60 regularnie goszczą motocykle z różnych epok - zarówno te sprzed kilku dekad, jak i nieco bardziej współczesne modele. Używamy kosmetyków do pielęgnacji najlepszych marek, dzięki czemu uzyskany przez nas efekt jest tak oszałamiający!

Przywrócimy perfekcyjny wygląd twojemu jednośladowi


Chcesz, by Twój jednoślad znów wyglądał jak dawniej? Skorzystaj z naszej usługi odnawiania motocykli - kompleksowo zajmiemy się Twoim jednośladem, przeprowadzając dokładną renowację poszczególnych jego elementów. Serdecznie zapraszamy na odnawianie motocykli w doskonałych cenach - już od 500 złotych netto!

Renowacja motocykli w Warszawie obejmuje ich dokładne mycie, czyszczenie z powstałych nalotów i korektę lakieru. Dodatkowo zabezpieczamy motocykle i skutery powłoką ochronną. W efekcie podnosimy ogólne walory estetyczne pojazdu, nadając blask elementom chromowanym, przedłużamy żywotność pojazdu i zwiększamy wartość rynkową zabezpieczonego motocykla.

Już dziś łatwo odnowisz wygląd swojego motocykla!


Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu detailingu motocykli. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Elementy lakierowane, także z matowym lakierem

Powłoka lakiernicza motocykla nieustannie jest narażona na działanie szkodliwych czynników. Drobinki piasku, resztki smoły czy asfaltu potrafią dosyć skutecznie zepsuć wygląd nawet najpiękniejszego jednośladu. A nawet jeżeli próbujesz usunąć je we własnym zakresie, to efekt bywa daleki od zamierzonego - oczyszczanie piasku nieraz pozostawia mnóstwo mało estetycznych zarysowań na lakierze, co po pewnym czasie może po prostu kiepsko wyglądać.

I choć wiemy, że detailing motocykla jest dla Ciebie ogromną przyjemnością (sami też uwielbiamy to robić!) to jeżeli chcesz osiągnąć trwały efekt estetyczny lepiej powierz to nam. Pieczołowicie zajmiemy się lakierem Twojego pojazdu, trwale przywracając jego lakierowi dawny wygląd!

Elementy chromowane, metalowe, aluminiowe, gumowe i plastikowe

Masz choppera na którym “chromy” mógłbyś polerować godzinami? Przyjedź do nas na ul. Wyczółki i zobacz jak my to robimy! Zapewnij swojemu jednośladowi pobyt w motocyklowym SPA, po którym będzie o wiele lepiej wyglądał, ciesząc nie tylko oko, ale także znacznie lepiej przyspieszając - bo przecież nie od dziś wiadomo, że zadbany motocykl jeździ szybciej i lepiej!

Profesjonalny detailing elementów chromowanych - oczyścimy, wypolerujemy oraz zabezpieczymy także wszystkie elementy metalowe, aluminiowe, jak również plastiki czy gumy na powierzchni Twojego motocykla.

Szybki, światła i owiewki

Jak usunąć zarysowania z szybki? Co zrobić by światła motocykla świeciły lepiej? Czy można odnowić owiewki? Przyjedź do nas i poddaj swój pojazd kompleksowej renowacji! Dokładnie oczyścimy wszystkie te części, przywracając im dawny wygląd.

Siedzisko, oraz inne elementy skórzane

Skórzane elementy wyglądają pięknie dopóki są zadbane. Niestety, intensywna eksploatacja, a także regularny kontakt z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi sprawiają, że po pewnym czasie tracą one swój blask.

Nie musisz od razu oddawać skórzanych części do kosztownej renowacji. Po prostu przyjedź do nas i pozwól nam się nim zająć! Kompleksowo oczyścimy i odnowimy te części za pomocą profesjonalnych kosmetyków.

Felgi i opony

Jak sprawić by opony Twojego motocykla wyglądały jak nowe? Mamy na to sposób! Cała paleta kosmetyków do detailingu pozwoli nam szybko przywrócić dawny wygląd ogumieniu Twojego jednośladu! Specjalne czernidła do opon oraz preparaty do felg jakie stosujemy w zakładzie Perfekcyjne Auto to gwarancja doskonałego wyglądu Twojego motocykla.

Kaski motocyklowe

Twój kask jest porysowany, a szybka zmatowiała? Zadbaj o niego razem z nami! Nie tylko wyczyścimy całą powierzchnię, ale także dodatkowo zabezpieczymy kask przed kolejnymi uszkodzeniami. Ostatecznie, jest to element który nieustannie wystawiony jest na niekorzystne działanie elementów atmosferycznych - nadmierne promieniowanie słoneczne, deszcz i inne szkodliwe czynniki atmosferyczne zdecydowanie nie służą utrzymaniu perfekcyjnego wyglądu kasku.

Cennik


Cena renowacji motocykla od 500 zł netto.