Usuwanie zarysowań systemem SSR Warszawa

Twoje auto posiada szpecącą rysę na lakierze? Chcesz szybko i bezinwazyjnie usunąć zarysowania? Teraz możesz uniknąć pozostawienia auta w warsztacie samochodowym na kilka dni w celu usunięcia nieestetycznych rys!

Perfekcyjne Auto to szansa na poprawę wyglądu Twojego samochodu przy pomocy innowacyjnego systemu SSR, dzięki któremu unikniesz konieczności ponownego nakładania lakieru. Proces usuwania rys z lakieru trwa około godziny, a co najważniejsze nie trzeba szpachlować ani ponownie malować danych elementów.

Usuwający zarysowania system SSR to innowacyjny, nowy na polskim rynku sposób na pozbycie się małych i średnich ubytków, zadrapań i odprysków powstałych w wyniku aktów wandalizmu lub przypadkowego uszkodzenia karoserii samochodowej na parkingu. W kilkadziesiąt minut po nałożeniu na rysę i starannym wypolerowaniu auta wszelkie niedoskonałości znikają bez konieczności lakierowania.

Wykonujemy także gruntowną renowację lakieru samochodowego niezbędną przy większych uszkodzeniach.

Element przed i po naprawie systemem SSR

Perfekcyjnie usuwamy zarysowania z lakieru samochodowego


Usuwanie odprysków systemem SSR (Sprayless Scratch Repair) to innowacyjne rozwiązanie dla kierowców, którym marzy się idealne auto pozbawione wszelkich niedoskonałości. Przeprowadzamy profesjonalne usuwanie zarysowań systemem SSR. Dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne ceny, a także dogodne terminy realizacji usługi. Dokładamy wszelkich starań, by usuwanie rys przebiegało w sposób perfekcyjny, a końcowy wygląd lakieru nie odbiegał oryginalnego.

Zderzak przed i po naprawie systemem SSR

System SSR jest szybkim i bezpiecznym sposobem na usuwanie zarysowań z lakieru


Usuwanie rys z lakieru przy pomocy systemu SSR to doskonałe rozwiązanie skracające czas realizacji usługi. Pozbywanie się zarysowań zajmuje około godziny. Jednocześnie omija się proces szpachlowania. To idealny zabieg dla Twojego samochodu, jeżeli zależy Ci na zachowaniu oryginalnego lakieru, a także grubości jego warstwy. Poprawki lakieru wykonane systemem SSR są niezauważalne.

Naprawa uszkodzenia lakieru systemem SSR

System SSR jest tani i można go stosować we wszystkich autach


Usuwanie odprysków systemem SSR to rozwiązanie, które nie wymaga dużych nakładów finansowych. Do tego jest niezwykle skuteczne, szybkie i może być stosowane na niemal wszystkich kolorach aut dostępnych na rynku. Zapraszamy do skorzystania z usługi usuwania zarysowań systemem SSR w Perfekcyjne Auto w Warszawie!

Naprawa lakieru systemem SSR


Uswanie zarysowań z tylnego zderzaka systemem SSR