Polerowanie i renowacja lakieru Warszawa

Usuwanie rys i hologramów z lakieru


Każdemu kierowcy marzy się auto pozbawione wszelkich niedoskonałości lakieru. Co jednak zrobić, kiedy nasz pojazd padł ofiarą aktu wandalizmu lub został przypadkowo zarysowany na parkingu? Mamy na to rozwiązanie – bezpieczne i efektowne usuwanie rys z lakieru samochodowego w Warszawie. Zapraszamy do salonu, gdzie szybko likwidujemy miejscowe i całościowe uszkodzenia lakieru samochodowego.

Specjalizujemy się w kompleksowym działaniu, podczas którego usuwamy maksymalnie bezpiecznie uszkodzenia lakieru samochodowego sięgające blachy lub plastiku. Działamy nawet na najbardziej delikatnych lakierach. Poza usuwaniem rys z lakieru samochodowego, w Warszawie zabezpieczamy także auta przed powstaniem nowych defektów.

 Lakier samochodowy przed lakierowaniem i po lakierowaniu

Auto marki BMW przed czyszczeniem i po czyszczeniu lakieru Samochód marki BMW przed myciem i po myciu

W zakres usługi usuwania zarysowań z lakieru wchodzi:

 • Usuwanie rys powstałych w wyniku wandalizmu
 • Likwidacja rys sięgających blachy/plastiku bez konieczności lakierowania elementów
 • Usuwanie rys z całej długości samochodu, jak również miejscowych zarysowań
 • Usuwanie zarysowań z bardzo delikatnych lakierów
 • Naprawa otarć parkingowych i podobnych
 • Współpraca w ramach usuwania szkód przez ubezpieczycieli (Auto Casco)
 • Przygotowywanie dokumentacji dla potrzeb klienta/ubezpieczyciela
 • Zabezpieczanie lakieru przed "nowymi" zarysowaniami
 • Usuwanie rys - polerowanie lakieru

Renowacja Lakieru SOFT i MAX


Renowacja lakieru – wieloetapowy skomplikowany proces który powoduje usunięcie rys z warstwy klaru, utlenień, wżerów pochodzenia organicznego i innych niedoskonałości lakieru.

W dzisiejszych czasach stosuje się lakiery na bazie wody, które są bardzo delikatne, cienkie oraz podatne na zarysowania i zmatowienia

Wykonujemy renowację lakieru w profesjonalny sposób


Dzięki doświadczeniu w renowacji i odświeżaniu powłok lakierniczych zdobywanemu już od 10 lat usuwamy wszystkie uszkodzenia powłoki lakierniczej z każdego typu lakieru (jednowarstwowych lakierów akrylowych, dwuwarstwowych lakierów metalicznych i wielowarstwowych lakierów perłowych). 

Do każdej renowacji pochodzimy individualnie gdyż każde auto jest inaczej użytkowane a bardzo ważne jest dobranie odpowiednich maszyn, past polerskich oraz padów o odpowiedniej strukturze do wybranego lakieru.

W związku z prowadzonym sklepem stacjonarnym kosmetyków mamy dostęp do profesjonalnych preparatów najlepszych firm.

Ograniczamy ingerencję w lakier do niezbędnego minimum


Wykonanie renowacji lakieru poprzedzone jest zawsze dokładną analizą stanu lakieru poprzez odpowiednie światło z lamp oraz jego grubości profesjonalnym miernikiem lakieru, tak aby ingerencję ograniczyć jedynie do niezbędnego minimum a w efekcie końcowym aby auto wyglądało jak nowe.

Po naszej renowacji lakier auta jest wolny od wszelakich zarysowań, nasycony głębią koloru, gładki oraz perfekcyjnie wygląda w blasku słońca.

W ramach Renowacji Lakieru dostępne są następujące warianty usług:


 • Renowacja SOFT - zapewnia usunięcie 40% rys z powłoki lakierniczej, likwidację wżerów i zmatowień. Samochód po zabiegu wygląda dużo świeżej, przywracany jest oryginalny kolor i połysk lakieru. Rozwiązanie to jest najlepsze dla "młodych" aut, które nie są zniszczone w dużym stopniu.
 • Renowacja MAX - usunięcie 100% zarysowań, wszystkich wżerów i zmatowień. Renowacja MAX powłoki lakierniczej gwarantuje idealny wygląd samochodu, piękny jak w momencie wyjazdu z fabryki. Rozwiązanie to jest dedykowane dla samochodów zniszczonych w dużym stopniu, gdzie odświeżenie SOFT nie da pożądanego efektu. W ramach Renowacji MAX wykonywana jest również Renowacja Reflektorów.

Po Renowacji SOFT i MAX przeprowadzane jest szkolenie z zakresu prawidłowego dbania o samochód.

Cennik


Cena renowacji lakieru samochodowego od 200 zł netto.