Renowacja i czyszczenie tapicerki skórzanej Warszawa

Tapicerka skórzana w samochodzie wygląda pięknie, zdecydowanie uszlachetniając wnętrze auta. Ten wygląd utrzyma się jednak tylko pod warunkiem, że odpowiednio się o nią dba. Regularne czyszczenie oraz zabezpieczanie skór wymaga odpowiedniej wiedzy oraz kosmetyków, dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom z Perfekcyjne Auto w Warszawie.

Ekskluzywna Pielęgnacja Skór to proces, w ramach którego skórzana tapicerka odzyskuje pełnię swojego pięknego wyglądu. Używane tapicerki odzyskują swoją dawną świetność, stając się przy tym miękkimi i delikatnymi w dotyku. Skóra staje się matowa, dzięki czemu na nowo cieszy swoim wyglądem. Usługa ta jest obowiązkowym punktem dla samochodów nowych, szczególnie ze skórami anilinowymi, bardzo podatnymi na zniszczenia.

Posiadamy szerokie doświadczenie w auto detailingu, a pielęgnacja skór w samochodach to jedna z głównych gałęzi naszej działalności. Do pielęgnacji tapicerki skórzanej w Twoim aucie użyjemy kosmetyków od wiodących światowych producentów - zapewni to doskonały, a przede wszystkim trwały efekt zabiegu.

Perfekcyjnie zabezpieczamy i czyścimy tapicerkę skórzaną w samochodzie


W pielęgnację skóry warto zainwestować w każdym aucie wyposażonym w tego rodzaju tapicerkę. Nie tylko w autach, które mają kilka lat i ich skóry nie wyglądają już najlepiej, ale również w przypadku samochodów całkowicie nowych - współczesne tapicerki są znacznie bardziej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, dlatego warto odpowiednio zabezpieczyć powierzchnię tapicerki skórzanej.

Impregnacja tapicerki skórzanej już na samym początku jej użytkowania pozwoli nam na dłuższe cieszenie się jej pięknym wyglądem. Dzięki zabezpieczeniu tapicerki, skóra nie zafarbuje nam od nowych jeansów, które podczas ciepłych dni lub w przypadku podgrzewanych foteli lubią puścić kolor. Po zabezpieczeniu tapicerki, skóra nie przyjmuje brudu i nie robi się śliska.

Korzyści płynące z zaimpregnowania tapicerki skórzanej


Obok czyszczenia tapicerki skórzanej oferujemy także usługi impregnacji skórzanych powierzchni w Twoim aucie. Dlaczego warto zainteresować się taką usługą?

Ile razy zdarzało Ci się prać tapicerkę, a po miesiącu-dwóch znów widzieć na niej zabrudzenia? Siedzenia samochodowe są bardzo wrażliwe na powstawanie tego rodzaju skaz. Nieustanny kontakt z wilgocią czy wodą spływającą z ubrań sprawia, że o powstanie takich plam naprawdę nietrudno. Z kolei impregnacja to działanie, za pomocą którego zabezpieczymy powierzchnię tapicerki w Twoim samochodzie przed powstawaniem brzydkich zanieczyszczeń. Powstała w ten sposób powłoka sprawi, że obicia siedzeń nie będą tak mocno absorbowały wody, przez co samo pranie wystarczy na znacznie dłużej!

Idealnie oczyszczona tapicerka

Zadbamy o to, by wykonane ze skóry obicia foteli w Twoim samochodzie wyglądały jak nowe. Nie tylko oczyścimy ich najbardziej widoczną powierzchnię, ale także usuniemy zabrudzenia z różnych zakamarków niewidocznych gołym okiem. Z powierzchni tapicerki Twojego auta na dobre znikną wszelkiego rodzaju nieczystości czy nieestetyczne plamy.

Odnowienie skóry tapicerki i przywrócenie jej pierwotnego zapachu

Czy kiedykolwiek zwróciłeś uwagę na zapach skórzanej tapicerki w swoim aucie? Ten materiał nie tylko świetnie wygląda na siedzeniach, ale także ma swoją własną, naturalną woń, która automatycznie kojarzy się z doskonale zadbanym wnętrzem. Aby jednak ów specyficzny zapach mógł rzeczywiście unosić się we wnętrzu konieczne jest dokładne oczyszczenie i wypranie tapicerki ze wszystkich zabrudzeń. Naturalny materiał jakim jest skóra pozostaje bowiem bardzo wrażliwy na tego typu wady.

Ogólna poprawa wyglądu wnętrza auta

Nic tak nie poprawia wyglądu wnętrza samochodu jak idealnie czysta tapicerka, bez plam czy innych zanieczyszczeń. Jeżeli chcesz osiągnąć taki efekt w swoich czterech kółkach to już dziś odwiedź Perfekcyjne Auto na warszawskim Ursynowie! Nie tylko dokładnie oczyścimy jej powierzchnię, ale także zabezpieczymy przed działaniem wody w procesie impregnacji. Dzięki temu, fotele będą mniej podatne na zabrudzenia, a Ty będziesz cieszyć się widokiem doskonale czystych siedzeń i kanapy przez znacznie dłuższy czas.

Zadbamy o Twoje auto w sposób kompleksowy! Przekonaj się, jak pięknie może wyglądać Twój samochód.

Cennik


Cena pielęgnacji i czyszczenia tapicerki skórzanej od 150 zł netto.

Leather