Konserwacja i zabezpieczenie nowego samochodu Warszawa

Każdy nowy samochód wygląda pięknie. Błyszczący lakier, zero defektów – krótko mówiąc powód do dumy. Niestety, pierwsze wrażenie szybko mija, a już po pierwszym czyszczeniu auta ujawniają się niedoskonałości. Możesz się przed tym ustrzec w umiejętny sposób dbając o zabezpieczenie i konserwację swojego pojazdu, a im prędzej się o to zatroszczysz, tym dłużej będzie on wyglądać tak, jak gdyby ledwo co wyjechał z salonu.

Głównym problemem wpływającym na stopniową utratę jakości jest niska trwałość lakierów na bazie wody. Choć są one bardziej ekologiczne od stosowanych wcześniej mieszanek na bazie ołowiu, okazują się również bardziej wrażliwe na wszelkie czynniki zewnętrzne. Warto o tym pamiętać i jak najszybciej poddać samochód specjalistycznym zabiegom konserwującym.

Zabezpieczanie lakieru nowego auta


Delikatność lakierów samochodowych sprawia, że nawet bardzo elegancki samochód szybko przestaje robić wrażenie swoim wyglądem. Co gorsza, nieumiejętna pielęgnacja nowego samochodu może przyczynić się do powstawania drobnych zmatowień i defektów. I to w ekspresowym tempie, w skrajnych przypadkach nawet już w pierwszym miesiącu. Aby temu zapobiec, konieczne jest zabezpieczanie nowego auta poprzez nałożenie powłok ceramicznych, w szczególności zaś powłok Ceramic Pro.

Pamiętaj jednak, że konserwacja nowego samochodu nie sprowadza się do sięgnięcia po pierwszą z brzegu powłokę ochronną. W poszczególnych modelach różnych marek motoryzacyjnych stosowane są lakiery różnej grubości, co wpływa na dobór odpowiedniej warstwy ochronnej. Co więcej, wybór powinien uwzględniać także rodzaj i barwę lakieru. Brzmi skomplikowanie? Nie przejmuj się, w warszawskiej firmie Perfekcyjne Auto chętnie pomożemy Ci w dopasowaniu idealnej ochrony Twojego samochodu!

Dowiedz się więcej: Zabezpieczenie Lakieru


Konserwacja tapicerki skórzanej i dachów cabrio


Zabezpieczanie lakieru to nie wszystko, równie ważna jest konserwacja tapicerki. Choć wiele osób odkłada temat na później, Ty nie zapominaj o wnętrzu samochodu, im prędzej o nie zadbasz, tym lepiej dla Ciebie. Dotyczy to w szczególności tapicerek delikatnych, w tym tych wykonanych ze skóry. Niestety, w pojazdach dostępnych w salonach, rzadko spotyka się wstępnie zakonserwowaną tapicerkę. Co za tym idzie, musisz o to zadbać sam. My chętnie w tym pomożemy.

Wśród naszych usług znajduje się między innymi Ekskluzywna Konserwacja Skóry, czyli zestaw zabiegów dobranych z myślą o zabezpieczaniu nowej skóry (w tym również anilinowej). W ramach zabiegów nie tylko czyścimy tapicerkę, szwy foteli, zagłówki, czy deskę rozdzielczą, ale też odżywiamy skórę przy użyciu specjalnych preparatów konserwujących. W przypadku samochodów cabrio dodatkowo zabezpieczamy także dach pojazdu.

Dowiedz się więcej: Ekskluzywna Pielęgnacja Skór

Zabezpieczanie felg w nowym samochodzie


Kompleksowa konserwacja nowego auta powinna objąć również felgi. Siłą rzecz są one regularnie narażane na zabłocenie i pokrycie pyłem. Zanim uznasz, że ich ochrona jest sprawą drugorzędną, zastanów się, czy na pewno warto polegać na regularnym stosowaniu silnej chemii czyszczącej, destruktywnie oddziałującej na lakier felg. Zapewne zgodzisz się z nami, że znacznie lepszym pomysłem jest ich umiejętne zabezpieczanie.

W firmie Perfekcyjne Auto z Warszawy pomożemy Ci w konserwacji felg, zarówno chroniąc je przed przyszłymi uszkodzeniami, jak i przywracając znakomity wygląd tym, na których już doszło do rys, pęknięć lakieru czy utlenień. Całość po dokładnym wypolerowaniu zostaje pokryta warstwami ochronnymi, które dodatkowo wydłużają czas, przez jaki felgi będą błyszczeć i dobrze się prezentować.

Dowiedz się więcej: Perfekcyjne Zabezpieczenie Felg

Zabezpieczanie szyb w nowym aucie


Czy wiesz, że pielęgnacja nowego samochodu może dotyczyć także pokrycia szyb specjalną, hydrofobową warstwą, która działa niczym niewidzialna wycieraczka? Efekt ten można uzyskać poprzez nałożenie powłoki Ceramic Pro Rain. Jej działanie jest proste i wygodne – dzięki nanocząsteczkom odbija ona krople wody, znacznie zmniejszając potrzebę używania wycieraczek w trakcie jazdy z prędkością już od 70 km/h, a w konsekwencji poprawia widoczność, również w nocy!

Pozwól nam pokryć szyby Twojego auta hydrofobową powłoką Ceramic Pro Rain, a zyskasz nie tylko na wygodzie, ale i na bezpieczeństwie. Sama powłoka jest wyjątkowo odporna na działanie warunków atmosferycznych, w tym również mrozu, a jednocześnie ułatwia czyszczenie szyb. Co ważne, sama pozostaje przy tym odporna na działanie środków chemicznych stosowanych w trakcie pielęgnacji samochodu.

Dowiedz się więcej: Perfekcyjne Zabezpieczenie Szyb

Dzięki nam Twoje auta zachowa perfekcyjny wygląd na dłużej


Zabezpieczanie i pielęgnacja nowego auta to dla nas sztuka, którą opanowaliśmy do perfekcji. Wiemy doskonale, jak ważne jest utrzymanie pięknego wyglądu samochodu, dbamy więc nie tylko o jego odświeżanie, ale i ochronę przed powstawaniem drobnych niedoskonałości. Dzięki nam Twój pojazd długo pozostanie Twoją dumą!

Cennik


Cena zabezpieczenia nowego auta od 2000 zł netto.