Kompleksowe mycie auta Warszawa

Lubisz, gdy Twoje auto wygląda na czyste i zadbane? Zamiast tracić czas na mycie auta, powierz to zadanie nam! Posiadamy ogromne doświadczenie oraz odpowiednie środki czyszczące, które pozwolą na kompleksowe wyczyszczenie auta - nawet z trwałych zabrudzeń, szpecących strukturę lakierniczą Twojego samochodu.

Czy wiesz o tym, że nieumiejętne mycie samochodu może doprowadzić do uszkodzenia powłoki lakierniczej na karoserii? W tym niby łatwym procesie pielęgnacji pojazdu kryje się wiele zagrożeń, które często są bagatelizowane przez zwyczajne myjnie samochodowe, nie przywiązujące wagi do ważnych szczegółów. Powstałe w ten sposób defekty jak ryski, zmatowienia i utraty połysku są wyraźnie widoczne w świetle dziennym. Stanowią one prawdziwą zmorę dla wszystkich entuzjastów pięknych aut.

Na szczęście, jeżeli powierzysz to zadanie nam, to zyskasz pewność, że Twój samochód będzie wyglądał jeszcze lepiej niż dotychczas! Mycie samochodu to zadanie, które wykonujemy w sposób bardzo staranny.

Myjemy auta w sposób staranny i gruntowny


Oferujemy naprawdę gruntowne mycie auta - czyszczenie samochodu podzieliliśmy aż na trzy oddzielne etapy. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć tak doskonałe efekty naszych działań. Mycie samochodu w Perfekcyjne Auto w Warszawie to przywrócenie auta do stanu takiego, jak w salonie sprzedaży!

Na początek, dwukrotnie dokładnie płuczemy i suszymy karoserię Twojego samochodu. Następnie, przeprowadzamy dokładne oczyszczanie karoserii z głębokich zabrudzeń - używamy do tego specjalnej glinki oraz szamponu o niskim pH. Gdy już starannie oczyścimy karoserię, przystępujemy do osuszania auta - używając do tego bezpiecznych dla lakieru mikrofibr.

Podczas mycia nie uszkadzamy lakieru auta


Do skutecznego czyszczenia samochodu niezbędne są środki chemiczne - używamy tylko najwyższej jakości produktów, które są w pełni bezpieczne dla struktury lakieru Twojego samochodu. Nie musisz już obawiać się o jakiekolwiek ryski czy zmatowienia lakieru - wiemy jak sprawić, by powłoka lakieru Twojego auta rzeczywiście lśniła!

Etapy mycia auta


W Naszym studiu opracowaliśmy procedury wieloetapowego procesu mycia aut. Czyścimy auta w sposób staranny i gruntowny, dzięki czemu uporczywe, powierzchniowe zanieczyszczenia zostają całkowicie usunięte.

I etap mycia auta - płukanie i mycie bezdotykowe


Składa się z płukania samochodu, mycia bezdotykowego i ponownego płukania. Stosujemy do tego bezpieczne dla lakieru i ewentualnych powłok ochronnych kosmetyki najlepszych firm na rynku. Etap ten pozwala na usunięcie z lakieru i innych zewnętrznych elementów największych zabrudzeń, dzięki czemu nie rysujemy samochodów cząsteczkami brudu.

Gdy już upewnimy się, że nic nie porysuje Państwa samochodu przystępujemy do dokładnego mycia ręcznego.

Bezpieczne mycie samochodu
 

II etap mycia auta - dekontaminacja lakieru


Dekontaminacja lakieru. Ponieważ na etapie mycia pojazdu niemożliwe są do usunięcia intensywne, głębokie zabrudzenia kolejnym krokiem jest glinowanie pojazdu, który to proces oczyszcza powierzchnię z głęboko osadzonych lub wręcz wżartych w lakier mikroskopijnych cząstek brudu, asfaltu, smoły, pozostałości z owadów, soków z drzew, czy też pyłu z klocków hamulcowych. Proces ten zniweluje niepożądane skutki soli drogowej oraz inne zanieczyszczenia, wpływające na chropowatość lakieru.

Po takim zabiegu nasz lakier zrobi się gładki i przyjemny w dotyku, Po gruntownym oczyszczeniu pojazd jest poddawany finalnemu myciu szamponem o naturalnym pH.

Czyszczenie samochodu
 

III etap mycia auta - suszenie


Bezpieczne osuszenie auta przy użyciu delikatnych i specjalnie do tego celu przygotowanych ręczników z mikrofibry, zapewniających bezpieczne i nieinwazyjne osuszanie każdego elementu i detalu.

Pielęgnacja samochodu