Renowacja samochodów Warszawa

Z każdym kolejnym kilometrem nawet najdroższy samochód ulega stopniowemu zużyciu. I choć mechanika nadal jest w doskonałym stanie, to jednak lakier powoli traci swój blask. Dobra wiadomość jest jednak taka, że przywrócenie mu doskonałego wyglądu wcale nie jest drogie ani problematyczne!

Jeżeli nie wiesz jak skutecznie poprawić wygląd swojego auta, to zaufaj profesjonalistom! Perfekcyjne Auto to miejsce, gdzie kompleksowo odnowisz wygląd swojego samochodu. Twoje auto ma już za sobą kilkanaście lub kilkadziesiąt wiosen? Z nami sprawisz, że będzie wyglądało tak dobrze, jak w dniu gdy wyjechało z fabryki!

Przygotowaliśmy ten pakiet specjalnie z myślą o tych klientach, których samochody i motocykle swoją pierwszą młodość mają już za sobą, ale mimo wszystko pragną wyróżniać się wśród innych takich samych modeli perfekcyjnym wyglądem.

Kompleksowo odnowimy twój samochód


Szukasz profesjonalistów, którzy od A do Z odnowią Twój samochód? Dobrze trafiłeś! Oferujemy profesjonalne usługi renowacji pojazdów - dzięki wizycie w naszym zakładzie, Twoje auto będzie doskonale wyglądać, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu w Warszawie, przy ulicy Wyczółki 60 (Ursynów).

Pakiet Auto jak Nowe jest bardzo bogatym pakietem i obejmuje wszystkie elementy samochodu. Nie zapominamy jednak o indywidualnych potrzebach każdego z klientów, dlatego też możliwe jest dodanie szczególnych usług do pakietu, jak również rezygnacja z niektórych jego składowych.

Co wchodzi w zakres naszych usług? Zajmujemy się nie tylko dokładnym oczyszczeniem, likwidacją rys i zabezpieczeniem lakieru, ale także regeneracją reflektorów i powierzchni plastikowych na karoserii auta. Zregenerujemy i upierzemy także tapicerkę i podsufitkę Twojego samochodu oraz plastiki we wnętrzu. Słowem - auto jak w salonie!

Zajmujemy się renowacją aut zabytkowych i klasycznych


Renowacja klasyków to nasza pasja! Kochamy przywracać dawny blask nie tak już lśniącej karoserii, reanimować poszczególne części czy odświeżać wnętrza klasycznych aut! Każde klasyczne auto to fascynująca historia, którą staramy się ocalić od zapomnienia - właśnie dlatego zajęliśmy się renowacją samochodów zabytkowych.

W skład Pakietu Auto jak Nowe wchodzą następujące usługi:

 • Oczyszczenie auta z osadów ulicznych, w tym z asfaltu i żywicy, wytrącenie z lakieru lotnej rdzy i drobinek metali (tu szczególną uwagę zwracamy ma felgi i pył z klocków hamulcowych)
 • Renowacja lakieru MAX
 • Zabezpieczenia Lakieru powłoką ochronną Ceramic Pro 9H Strong i Ceramic Pro Light
 • Odświeżenie wyglądu szyb: usuwamy trudny do usunięcia kamień, zacieki po płynach do szyb
 • Odżywienie i zabezpieczenie zewnętrznych elementów plastikowych, vinylowych i gumowych
 • Polerowanie oraz zabezpieczenie końcówek układu wydechowego i elementów chromowanych
 • Mycie komory silnika i zabezpieczenie elementów plastikowych
 • Pranie i impregnacja wnętrza samochodu - w zależności od rodzaju tapicerki Ekskluzywna Pielęgnacja Skór lub Impregnacja Tapicerki Materiałowej
 • Pełny detailing wnętrza samochodu z czyszczeniem i zabezpieczeniem elementów plastikowych i gumowych w tym również dywaników
 • W razie konieczności polerowanie porysowanych elementów wykończenia wnętrza samochodu, typu drewniane panele, plastikowe szybki, piano
 • Niewidzialna wycieraczka na wszystkie elementy szklane auta
 • Zabezpieczenie felg samochodu i elementów zawieszenia (za dopłatą)
 • Renowacja Reflektorów przednich i tylnych

Cennik


Cena renowacji samochodu do 3300 zł netto.