Renowacja felg Warszawa

Drogowe zabrudzenia, pył z klocków hamulcowych, a nawet pojawiające się czasem odbarwienia - wszystko to sprawia, że felgi aluminiowe po pewnym czasie tracą swój doskonały wygląd, którym zwracały uwagę na samym początku. Co gorsza, czasami na felgach pojawiają się także odpryski lakieru, które wyglądają po prostu źle.

Chcesz samodzielnie oczyścić felgi? Cóż, niemal na pewno nie osiągniesz efektu, na którym rzeczywiście Ci zależy - dostępne na rynku środki nie pozwalają na skuteczne oczyszczenie powierzchni obręczy z zabrudzeń drogowych. Dodatkowo, samodzielne czyszczenie felg z rdzy może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego.

Przywrócimy Twoim felgom perfekcyjny wygląd


Jeżeli chcesz by felgi w Twoim samochodzie wyglądały jak dawniej, odwiedź Perfekcyjne Auto w Warszawie! Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia i zabezpieczania felg aluminiowych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków, obręcze w Twoim aucie staną się łatwiejsze w czyszczeniu, ale też zdecydowanie mniej wrażliwe na korozję czy zabrudzenia

Nasza oferta obejmuje kompleksowe czyszczenie felg w każdym samochodzie. Oferujemy czyszczenie felg aluminiowych z rdzy, usunięcie nawet najmniejszych rys oraz polerowanie ich powierzchni. Dzięki tym zabiegom, felgi odzyskają dawny, doskonały wygląd. Wszystkie usługi realizujemy przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków do pielęgnacji felg.

Dzięki usłudze zabezpieczania felgi będą zawsze wyglądały idealnie


Zabezpieczenie felg to nie tylko ładny wygląd ale również szybsze i prostsze mycie bez potrzeby stosowania silnej chemii i kwasów które niszczą strukturę lakieru felgi.

W zakres renowacji i zabezpieczenia felg wchodzi:

 • Dokładne oczyszczenie felg wewnątrz i na zewnątrz
 • Dokładne oczyszczenie elementów zawieszenia, układu hamulcowego, nadkól
 • Usuwanie utlenień
 • Likwidacja rys i wżerów
 • Polerowanie na wysoki połysk
 • Zabezpieczenie elementów układu zawieszenia, zacisków hamulcowych, nadkól
 • Zabezpieczenie felg dwoma powłokami:
  1) Pierwsza chroni felgę przed powstawaniem wżerów i utlenianiem,
  2) Druga zapewnia niesamowity połysk i daje wyjątkowe refleksy świetlne

Cennik


Cena renowacji felg samochodowych od 250 zł netto.

Whell Caliper