Regeneracja reflektorów Warszawa

Sprawne reflektory to absolutna podstawa komfortowej jazdy. Pożółkłe lub matowe klosze lamp zdecydowanie pogarszają jakość oświetlenia drogi, co nie tylko wpływa na sam komfort kierowcy, ale także na bezpieczeństwo poruszania się w nocy. I jeszcze jedno - pożółkłe lub matowe klosze reflektorów wyglądają po prostu kiepsko!

Chcesz mieć reflektory, które nie tylko wyglądają, ale także świecą jak nowe? Nie musisz już ich wymieniać! Wystarczy skorzystać z usługi renowacji reflektorów samochodowych, która pozwoli na szybką i sprawną poprawę wyglądu reflektorów w Twoim aucie. Co jeszcze lepsze, odnowienie obu reflektorów kosztuje zaledwie ułamek ceny nowego!

Perfekcyjnie odnowimy reflektory w Twoim aucie


Masz wrażenie, że reflektory w Twoim samochodzie świecą coraz gorzej? Przyjedź do Perfekcyjne Auto w Warszawie, przy ul. Wyczółki 60 (Ursynów). Ocenimy, czy światłom w Twoim aucie rzeczywiście przyda się odnowienie i zajmiemy się ich profesjonalną renowacją. Zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne ceny usług.

W ramach usługi renowacji reflektorów oferujemy skuteczne usunięcie pożółknięć lub plam wynikających z eksploatacji lub częstych wizyt na myjni automatycznej. Dodatkowo, zabezpieczymy klosze reflektorów za pomocą powłoki, która chroni je przed odbarwieniami i powstawaniem kolejnych zarysowań.

Zmatowiałe reflektory wpływają na wygląd auta i bezpieczeństwo jazdy


Renowacja powłoki lakierniczej to nie wszystko. Samochód z pięknym lakierem o głębokim połysku i doskonałym "wet looku" nigdy nie będzie wyglądał wspaniale w zestawieniu z pożółkłymi czy zszarzałymi reflektorami. Drugim niezmiernie ważnym aspektem, a z punktu widzenia bezpieczeństwa na drodze najważniejszym, jest kwestia widoczności po zmroku. Zniszczone i zmatowiałe reflektory w drastycznym stopniu ograniczają widoczność, przez co bezpieczeństwo nasze i innych użytkowników dróg jest narażone na szwank.

Aby reflektory zapewniały odpowiedni komfort i bezpieczeństwo podróży oraz wyglądały równie dobrze jak reszta samochodu należy przeprowadzić ich renowację.
Renowacja reflektorów wchodzi w skład usługi Renowacja Lakieru, może też być wykonana odrębnie jako samodzielna usługa.

Zakres oferowanej regeneracji reflektorów samochodowych


Bezpieczne usuwanie rys

Lampy samochodowe są bardzo wrażliwe na uszkodzenia. Liczne rysy, matowienie, a nawet miejscowa utrata przejrzystości nie służą utrzymaniu bezpieczeństwa jazdy.

Chcesz przywrócić reflektorom dawny wygląd? Świetnie - zapraszamy do nas! I choć na rynku bez problemu znajdziesz środki do samodzielnego usuwania rys z reflektorów, to efekt będzie niewspółmierny do Twoich oczekiwań. Dodatkowo, nie mając doświadczenia w tym zakresie możesz łatwo uszkodzić delikatną powierzchnię lamp.

Usuwanie zżółknięć i plam po silnej chemii czyszczącej

Często odwiedzasz myjnię bezdotykową? Lepiej sprawdź w jakim stanie są reflektory w Twoim samochodzie! Chemia do czyszczenia którą spryskujesz swoje auto pod ciśnieniem zazwyczaj pozostawia mało estetyczne, żółtawe zacieki na powierzchni reflektorów, które niełatwo samemu usunąć.

Zabezpieczanie kloszy lamp specjalną powłoką, która chroni reflektory przed odbarwieniami, zarysowaniami oraz chemią czyszczącą

Odwiedź Perfekcyjne Auto na warszawskim Ursynowie i przywróć oświetleniu swojego auta dawny wygląd - już od 70 złotych za kompleksową renowację reflektorów!

Jednorazowa usługa wystarczy na długi czas - zabezpieczymy klosze reflektorów przed matowieniem, żółknięciem i zarysowaniami!

Wszystkie prace nad reflektorami wykonywane są z dbałością o specjalny film, którym większość reflektorów jest pokryta

Reflektory większości aut posiadają specjalny film, który ma za zadanie chronić je przed zużyciem czy uszkodzeniami. Niefachowo wykonane odnawianie reflektorów może doprowadzić do wytarcia tej warstwy, skutkiem czego będą one wyglądać jeszcze gorzej niż wcześniej, nie wspominając już o jakości oświetlenia drogi!

Aby tego uniknąć w naszej pracy stosujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty do regeneracji lamp samochodowych. Na początku dokładnie myjemy reflektory łagodnymi środkami (obojętnymi dla delikatnego filmu), a następnie polerujemy powierzchnię lamp, usuwamy rysy czy pożółknięcia, zabezpieczając je przed kolejnymi uszkodzeniami.

Wykonaj renowację reflektorów i bądź bezpieczny nocą na drodze!

Cena regeneracji lamp i reflektorów


Cena renowacji reflektorów od 70 zł netto.