Zabezpieczenie tapicerki materiałowej i dachów cabrio Warszawa

Zabezpieczenie tapicerki materiałowej oraz zabezpieczanie dachów cabrio wykonujemy za pomocą specjalnego środka, całkowicie niewyczuwalnego (dotyk, zapach) impregnatu chroniącego przed nadmiernym brudzeniem i plamami. Prawidłowo przeprowadzona impregnacja zapewnia całkowitą odporność tapicerki na wchłanianie różnego rodzaju substancji płynnych.

Wykonanie impregnacji szczególnie polecamy osobom podróżującym na co dzień z małymi dziećmi, oraz przed zimą, kiedy wnosimy do samochodu śnieg, a wysoka wilgotność otoczenia oraz niska temperatura nie pozwala na dosuszenie wnętrza pojazdu.

Zabezpieczenie preparatem Ceramic PRO Textile

 
Zaimpregnowany fotel

 
 

Wykonujemy profesjonalną impregnację tapicerki samochodowej


Profesjonalnie wykonamy usługę impregnacji tapicerki materiałowej w Twoim aucie - używamy do tego specjalnych środków które pozwalają trwale zabezpieczyć materiał przed zabrudzeniem się. Produkt jest praktycznie niewidoczny i bezwonny, nie zmienia i nie skleja włókien materiału tapicerki, a mimo to da Ci pewność że fotele i dywaniki po zabezpieczeniu zostaną czyste na długo.

Czy warto wykonać impregnację tapicerki? Zdecydowanie tak! Szczególnie polecamy taki zabieg tuż przed zimą - w chłodniejsze miesiące we wnętrzu panuje wilgoć, którą raczej trudno wysuszyć z powodu panujących na zewnątrz niskich temperatur. Takie warunki negatywnie wpływają na kondycję tapicerki w samochodzie.

W ramach impregnacji tapicerki materiałowej zabezpieczamy:


Fotele

Po co właściwie impregnować fotele samochodowe? Jeżeli zależy Ci by siedzenia w Twoim aucie utrzymywały doskonały wygląd przez naprawdę długi czas to samo czyszczenie nie wystarczy! Bardzo często już krótko po wykonaniu zabiegu prania tapicerki pojawiają się nowe zabrudzenia na ich powierzchni. Właściwie wykonana konserwacja tapicerki materiałowej pozwoli tego uniknąć, chroniąc powierzchnię przed wchłanianiem się wody. Jednocześnie, wysokiej jakości preparaty do konserwacji foteli samochodowych jakie stosujemy w Perfekcyjne Auto przywrócą tym powierzchniom dawny wygląd na długi czas.

Kanapy

Niedawno prałeś tapicerkę tylnej kanapy, a tam znów pojawiły się brzydkie plamy? Siedziska, które jeszcze niedawno wyglądały jak nowe nagle straciły kolor? Nie musisz już samemu walczyć z tym problemem! Cóż, ta część auta regularnie narażona jest na trudne do usunięcia zabrudzenia - ot, choćby rozlane napoje, okruszki czy nawet tak prozaiczna rzecz jak wilgoć parująca z ubrań pasażerów. Jak łatwo temu zapobiec? Skorzystaj z naszej usługi impregnacji tapicerki materiałowej. Taki zabieg skutecznie i na długo zabezpieczy ją przed plamami tego rodzaju.

Zagłówki

Niby to tylko zagłówki, ale jeżeli chcesz by fotele Twojego auta rzeczywiście wyglądały dobrze, to warto również je odpowiednio zaimpregnować. W ramach usługi zabezpieczania tapicerki w Twoim samochodzie zadbamy także o zagłówki we wszystkich fotelach oraz na kanapie. Ostatecznie, ten element również jest narażony na sporo zabrudzeń!

Dywaniki

Chcesz kompleksowo odświeżyć wnętrze swojego auta? W Perfekcyjne Auto w Warszawie zadbamy o każdy szczegół - nawet o dywaniki pod nogami! Eleganckie, welurowe pokrycia nieustannie narażone są na spływającą z obuwia pasażerów wodę i brud. Wchłaniająca się wilgoć pozostawia trwałe i mało estetyczne zabrudzenia. Aby temu zapobiec skorzystaj z usługi impregnacji - pozwoli to na skuteczne zabezpieczenie ich powierzchni przed powstawaniem plam.

Wykładzinę podłogową

Na co dzień ukryta jest pod dywanikami i jej nie widzimy, lecz mimo to warto poświęcić jej czasem nieco uwagi. Tym bardziej, że wszelkie jej zabrudzenia potrafią być naprawdę trudne do usunięcia. Pamiętaj, że wykładzina podłogowa we wnętrzu Twojego auta absorbuje wszystko to, co spływa z butów pasażerów, a więc śnieg, sól czy błoto. W pewnym momencie, gdy wchłonie w nią już zbyt dużo wilgoci w aucie pojawić się może nieprzyjemny zapach, a szyby zaczyną parować. To właśnie dlatego tak istotne jest zabezpieczenie powierzchni wykładziny w procesie impregnacji. Takie działanie uchroni tapicerkę przez długi czas przed powstawaniem uporczywych plam.

Czy warto impregnować tapicerkę?


Naszym zdaniem, tapicerkę materiałową należy zabezpieczać po każdym praniu foteli. Pamiętaj o tym, że agresywna chemia używana do czyszczenia powierzchni siedzeń może w pewnym stopniu osłabić strukturę ich włókien. W rezultacie, na ich strukturze znacznie szybciej mogą powstawać zabrudzenia.

Nie chcemy tym samym powiedzieć, że pranie tapicerki jest szkodliwe dla wnętrza Twojego auta. Warto jednak mieć świadomość tego, że producenci samochodów oszczędzają dosłownie na wszystkim. Coraz uboższy skład materiałów użytych do obicia foteli samochodowych sprawia, że ulegają one znacznie szybszemu zużyciu, więc gorzej absorbują wodę i inne zabrudzenia. Proces impregnacji tapicerki ma za zadanie właśnie temu zapobiec. Tworząc na fotelach specjalną hydrofobową powłokę znacznie spowalniamy proces powstawania kolejnych zabrudzeń.

Impregnacja dachów cabrio chroni je przed zanieczyszczeniami i pogodą


W autach cabrio materiałowy dach jest bardzo narażony na zanieczyszczenia oraz trudne warunki atmosferyczne. Dzięki zabezpieczeniu dachu otrzymujemy wodoodporną powłokę która uniemożliwia wnikanie w materiał wody oraz innych płynów.

Już dziś wykonaj impregnację dachu cabrio i ciesz się doskonałym wyglądem przez długi czas! Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie kosmetyki dachów materiałowych - w swoich działaniach używamy tylko najlepszych preparatów dostępnych na rynku, co daje pewność zadowalającego i trwałego efektu wizualnego.

Jak wygląda konserwacja dachu cabrio w Perfekcyjne Auto w Warszawie? Powierzchnia materiałowego dachu pokryta zostaje specjalną, wodoodporną powłoką. Odpowiednio nałożona powłoka znacznie utrudni niszczycielskie działanie wody oraz innych szkodliwych czynników, które mogą negatywnie wpłynąć na wygląd dachu cabrio.

Dlaczego warto zainwestować w impregnację dachu cabrio? Taki zabieg ochroni powłokę dachu nie tylko przed nieestetycznymi zabrudzeniami, ale również przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych. To niedrogi zabieg, dzięki któremu zyskasz pewność, że dach w Twoim kabriolecie zawsze będzie perfekcyjnie wyglądał.

Cennik


Cena impregnacji tapicerki od 450 zł netto.